Tekba Matbaa Etiket

"TEKBA YAPARSA MÜKEMMELİNİ YAPAR" sloganı ile matbaa ve etiket alanında faaliyet gösteren firmamız son teknoloji ürün makina parkuru ile çoğunluk tekstil, kozmetik, gıda temizlik vb. sektörlere hitap eden firmamızı emsallerinden üstün kılan ve yıllardır en küçük biriminden yönetim kadrosuna kadar kalite hususundaki titizliğidir.

Ürünler için tüketilen her malzeme, hammadde ve yarımamül titizlikle seçilir. "Çözümü olmayan iş yoktur" felsefesiyle çalışan TEKBA MATBAA ETİKET ne kadar zor olursa olsun mevcut tüm imkanları işi sonuca ulaştıran gerektiğinde alternatifler geliştirerek müşteriye çözümler sunan bir politikayı özümsemiştir.

Piyasanın en zor şartlarında dahi müşteri ilişkilerinde saygı ve güven anlayışına sonuna kadar koruyan firmamız sorumluluğunun bilincinde kurallara saygılı ve suistimalden uzak bir profesyonel yapıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Amaç sadece etiket üretmek değil, aynı zamanda üretilen etiketi en kısa sürede müşteriye ulaştırmaktır.

Bizi arayın, bu ayrıcalığı sizde yaşayın.

Tekba Matbaa Etiket Tekstil Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

 • team member

  Matbaa Departmanımız

  G'TO Ofset, selefon, kazanlı makina, giyotin makina parkurumuz ile dilediğiniz renkte baskı yapma imkanına sahibiz...

 • team member

  Etiket Departmanımız

  Renkli etiket baskı parkurumuz ayrıca sato baskı makinamız ile her çeşit yıkama talimatı üretimi ihtiyacınızı karşılıyoruz...

 • team member

  Grafik Departmanımız

  Tecrübeli personelimiz ile tüm karton etiket, yıkama talimatı ve basılı ürün tasarım ihtiyacınızı kendi bünyemizde üretiyoruz...

Kalite Politikamız

 • 100%

  Hızlı Çözüm

 • 100%

  Kaliteli Ürün

 • 100%

  Ekonomik Fiyat